Coşkun Hukuk Bürosu (CLO), Avukat İhsan Coşkun tarafından 1980 yılında kurulmuş olup, İstanbul'un yoğun bir iş merkezi olan Levent'te faaliyetini sürdürmektedir. Büromuz kurulduğu günden bu yana, müvekkillerin haklarını koruyarak hukuki sorunlarını çözümlerken, en iyi sonuçları almalarını sağlamayı hedef edinmiştir. Ofisimizin kurucusu İhsan Coşkun'un Mayıs 2009'da vefatından sonra, kızı Berfe Coşkun Gönül ve oğlu İhsan Berk Coşkun ofisi babalarının bıraktığı yerden faaliyeti devam ettirmektedirler.

 

Berfe Coşkun Gönül 2006 yılında King's College Of London'da International Foundation of Law eğitiminden sonra, 2010 yılında University of Westminster Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Yurtdışı eğitimini tamamladıktan sonra 2011 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde denklik sınavlarını vermiş ve 2012 yılında İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak çalışmalarına başlamıştır.

 

İhsan Berk Coşkun 2015 yılında Londra Anglia Ruskin University Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olmuş ve o tarihten itibaren Coşkun Hukuk Bürosu'nun uluslarası alanlardaki faaliyetlerinde aktif görevler üstlenmekte ve danışmanlık görevlerini yürütmektedir.